Student Activity, Philosophy Meeting

Bilkent Felsefe Topluluğu Uygulamalı Felsefe Komitesi ve Bilkent Psikolojik Danışma ve Gelişim Merkezi tarafından düzenlenen “Sorgulanmış Hayat Buluşmaları” etkinliğinin birincisi 22 Nisan Çarşamba 18:00-19:00 arasında Zoom platformunda gerçekleşecektir. Etkinlik dili Türkçe’dir.

Bu ilk buluşmada, katılımcılar içinde bulunduğumuz salgın ve sosyal mesafelenme koşullarında “Duygusal Dayanıklılık” konusu hakkında, bir sohbet ortamında, fikir ve görüşlerini paylaşacaklardır.

Aşağıda bağlantısı verilen formu eksiksiz dolduran katılımcılara etkinlikten bir gün önce e-posta ile Zoom toplantı bağlantısı gönderilecektir. Formun 21 Nisan’dan önce doldurulup teslim (submit) edilmesi gerekmektedir.

Etkinliğe katılım formu: https://forms.gle/UtAdTfSMqyHbLoyu5

GE 250/251 puanı VERİLMEYECEKTİR. Bu etkinliğin amacı öğrencilerin her hafta bir saat kendileri için önemli olan konularda benzer gündemleri olan öğrencilerle sosyalleşmeleri ve paylaşımda bulunmalarıdır.

————————————————————-

“Examined Life Meetings” Zoom event series, organized by Bilkent Philosophical Society Applied Philosophy Committee and Bilkent Psychological Counseling and Development Center, will be held every Wednesday between 18:00 and 19:00.

This event will be in Turkish.

The first meeting will take place on Wednesday, April 22, and the theme will be emotional resilience. If you want to participate, please fill this form by April 21:
https://forms.gle/UtAdTfSMqyHbLoyu5

GE 250/251 points are NOT offered.

 
 

More Future Events

 
 

Share this Post