Student Activity, Philosophy Meeting

Bilkent Felsefe Topluluğu Uygulamalı Felsefe Komitesi ve Bilkent Psikolojik Danışma ve Gelişim Merkezi tarafından düzenlenen “Sorgulanmış Hayat Buluşmaları” etkinliğinin ikincisi 29 Nisan Çarşamba 18:00-19:00 arasında Zoom platformunda gerçekleşecektir. Etkinlik dili Türkçe’dir.

Bu buluşmada, katılımcılar içinde bulunduğumuz salgın ve sosyal mesafelenme koşullarında “Negatif ve Pozitif Duygular” konusu hakkında, bir sohbet ortamında, fikir ve görüşlerini paylaşacaklardır. İlk buluşmaya katılmış olma şartı yoktur.

Aşağıda bağlantısı verilen formu eksiksiz dolduran katılımcılara etkinlikten önce e-posta ile Zoom toplantı bağlantısı gönderilecektir. Formun en geç 28 Nisan’da teslim (submit) edilmesi gerekmektedir.

Etkinliğe katılım formu: https://forms.gle/MMAFkdE2iVJEShwCA

GE 250/251 puanı VERİLMEYECEKTİR. Bu etkinliğin amacı öğrencilerin her hafta bir saat kendileri için önemli olan konularda benzer gündemleri olan öğrencilerle sosyalleşmeleri ve paylaşımda bulunmalarıdır.

——————————————————————–

“Examined Life Meetings” Zoom event series, organized by Bilkent Philosophical Society Applied Philosophy Committee and Bilkent Psychological Counseling and Development Center, will be held every Wednesday between 18:00 and 19:00.

This event will be in Turkish.

The second meeting will take place on Wednesday, April 29, and the theme will be negative and positive emotions. If you’d like to participate, please fill this form by April 28: https://forms.gle/MMAFkdE2iVJEShwCA

GE 250/251 points are NOT offered.

 
 

Share this Post